KONST / Litografier / Färglitografi 14687525
nr 1468 7525
Färglitografi
Gösta Gustavsson. Signerad, numrerad 182/300, daterad 77. Färglitografi, bildmått: 43x55cm, yttermått inklusive ram: 50x65cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:06:54
24/5 18:00:54